Firma Arton powstała z chęci tworzenia i pasji niewielkiej grupy osob. Ich zaangażowanie, pomysłowość i rzetelność zaowocowały bardzo szybko. Dziś po przeszło 11 latach firma Arton to bardzo znaczący producent ślusarki aluminiowej. Zarówno kadra menadżerska, kadry działów konstrukcyjnych, załoga fabrykująca jak również kilka ekip montujących to doświadczenie zdobywane latami.
Ogrom pracy oraz poświęcenia pozwolił na prężny rozwój firmy. Na przełomie lat świetnie poradziliśmy sobie z wyzwaniami stawianymi przez naszych Klientów oraz wciąż rozwijający się rynek ślusarki aluminiowej. Począwszy od wprowadzenia konstrukcji przeciwpożarowych w 2007 roku poprzez produkcje elewacji wentylowanych w 2008 roku do wprowadzenia innowacyjnego rozwiązania technicznego w postaci żaluzji fasadowych w 2009 roku.
Zwiększająca się powierzchnia hal fabrykujących oraz coraz bardziej okazały park maszyn to dowód na to, że zapotrzebowanie na nasze wyroby budowlane jest naprawdę znaczne.
Dziś firma Arton to konstrukcje aluminiowe, konstrukcje przeciwpożarowe, elewacje wentylowane, żaluzje fasadowe czyli wszystko to co potrzebne do tworzenia pięknych i na pozór delikatnych budynków jak również monumentalnych obiektów.  
Potwierdzeniem tego, że doskonale potrafimy to robić są nasze realizacje, nagrody oraz dobra opinia Inwestorów którzy nam zaufali i kontynuują współpracę.
W chwili wybrania nas na wykonawcę ślusarki aluminiowej gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę począwszy od uzgodnień z projektantem do finalnego zamknięcia całego zakresu ślusarki. Aby dokładnie poznać zakres naszej dotychczasowej oferty zapraszamy do zapoznania się z działami tematycznymi w których pragniemy się z Państwem podzielić efektem naszej pracy.

Do naszych Klientów należą( Nazwy i znaki firmowe firm należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu informacyjnym )

Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 Strony internetowe TRUSTNET