O Firmie

O Firmie

Firma Arton powstała z checi tworzenia i pasji niewielkiej grupy osob. Ich zaangażowanie, pomysłowość i rzetelność zaowocowały bardzo szybko. Dziś po przeszło 11 latach firma Arton to znaczący producent ślusarki aluminiowej. Zarówno kadra menadzerska, kadry działów konstrukcyjnych, załoga fabrykująca jak również kilka ekip montujących to doświadczenie zdobywane latami.

ZŁOTY PŁATNIK 2014 dla Arton sp. z o.o.

Otrzymaliśmy wyróżnienie w programie Analiz Należności Euler Hermes przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2014 roku.

Dworzec Kolejowy Jarosław

Firma Arton zawarła kontrakt na kompleksowe wykonanie zewnętrznej i wewnętrznej ślusarki aluminiowej wraz z elewacją wentylowaną na obiekcie Dworca Kolejowego Jarosław
Łączna wartość kontraktu 2 800 000 pln. netto.

Budynek Administracyjno - Biurowy Hearing Polska Sp. z o.o.

Firma Arton zawarła kontrakt na kompleksowe wykonanie ślusarki aluminiowo – szklanej wraz z elewacją wentylowaną na Budynku Administracyjno – Biurowym firmy Hearing Polska Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim
Zapewniając najwyższy standard wymagany przez Inwestora obiekt zostanie zrealizowany w systemie Schὒco.
Łączna powierzchnia konstrukcji aluminiowo – szklanej i elewacji wentylowanej – 1720 m2

Do naszych Klientów należą( Nazwy i znaki firmowe firm należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu informacyjnym )

Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 Strony internetowe TRUSTNET